En profiteer van
Walk in Friday
Come by our office every
month with your questions!
WIF on Tour
We will come to you to help
you with your questions.
Support
Do you have an issue? Our support
desk is happy to help you.
Training
You will get training
from our experts.
Zpět na přehled

OTYS Go! nejnovější zprávy

Categories: novinky OTYS

OTYS náborový software je o veškeré technologii, inovacích a zkušenostech. A protože jsme rádi inovativní, tak v tom neustále pokračujeme. Proto si také nesmíte nechat ujít naše poslední novinky v OTYS Go! Dáváme vám zde tedy náhled, co jsme nedávno oživili a co je nového!

 

Plánovací modul

Prostřednictvím plánovacího modulu můžete efektivně přidělovat kandidáty k různým projektům. Prostřednictvím tohoto modulu můžete zaznamenat dostupnost kandidátů (nebo je nechat, aby tak provedli sami) a zadat služby vašich klientů za účelem nalezení vhodných kandidátů na příslušné služby. Díky tomu, že plánovací modul je integrován v systému OTYS, vyhneme se tím dvojitému zadání a můžete tak např. vyhledat kandidáty již podle existujících (a shodujících se) kritériích.

 

Modul úkolů

Úkolový modul vám umožňuje vytvořit přehled úkolů, které je třeba provést. Pomocí šablon můžete snadno a rychle vytvářet běžné úkoly. Tyto úkoly sestávají z názvu, přiřazené osoby a stavu; můžete ale také zaznamenávat uživatelskou skupinu, skupinu úkolů, typ úkolu, uzávěrku a manažera. Takto můžete provést velké množství výběrů (z vlastních otevřených úkolů až po nehotové úkoly v termínu), přičemž máte vše pod kontrolou.

 

Kanban boards (scrum)

Scrum je populární a přizpůsobivý způsob tvorby (softwarových) produktů a skládá se z různých "nástrojů". Jedním z těchto nástrojů je "Kanban board": board s různě barevnými „lepícími lístky“ (sticky notes), které zobrazují stav projektu. Jedná se o velmi dobrý nástroj vytvářející přehled v projektech mnoha dodavatelů softwaru. Protože se nám tento nástroj líbil, vytvořili jsme v OTYSu „Kanban boards“ pro náboráře s vizuálním zobrazením vašeho náborového procesu.

 

OTYS vizáž

Od teď máte jedinečnou možnost si přizpůsobit vzhled OTYS Go! dle Vašich představ. Můžete vytvořit například vzhled OTYS Go! ve stylu vaší firmy. Díky tomuto budete mít s kolegy pocit, že opravdu pracujete v aplikaci vaší firmy. Dále můžete vytvořit tzv. "osobní nádech" pro jednotlivé uživatele (např. si změníte pozadí na hezkou fotku z poslední dovolené), aby se OTYS Go! stal ještě osobnější.

 

blog_image:article_yourit_15383897065bb1f6ca2208a.png:end_blog_image

 

Modul dokumentů

V OTYSu možné generovat „standardní dokumenty“. Může se tedy jednat o emaily nebo dokumenty, které mohou být vyplněny sloučením polí či poli s dotazy. Funkci lze použít od odmítnutých e-mailů až po pracovní smlouvy. Tento modul jsme právě v OTYS GO! aktualizovali a vylepšili. Tím pádem je možné dělit dokumenty na opakovaně použitelné „úryvky“ a z nich pak vytvářet velmi pěkné dokumenty. Čímž se tento modul stává (také) ideálním generátorem smluv.

 

Podívejte se na vše osobně

Rádi byste se dozvěděli o našich novinkách nebo máte zájem o naše náborové řešení? Pak neváhejte a kontaktujte nás ať už kvůli osobní schůzce či online ukázky!

 

Recent blog articles
at20.2.2019 15:15
3208 views | 2 reactions
at10.1.2019 12:00
686118 views | 6 reactions
at18.10.2018 10:17
3285 views | 0 reactions

React

Autor
Daniela Rakova
Datum zveřejnění
18-10-2018
Přečtení
3284
Comments: No comments
Sdílení:
Zajímají vás naše služby?

Rádi zodpovíme všechny vaše dotazy, případně se u vás osobně zastavíme a zdarma předvedeme náš produkt.

 

Kontaktujte nás

Copyright 2022 © Otys CZ   |  Omezení zodpovědnosti   |  Terms of agreement   |  Sitemap

Zajímají vás naše služby?

Kontaktujte nás

Leave us a messageWe're available to help you
Consultant

Sorry

There is nobody online. Fill out the form below so we can contact you.

Thanks

Thank you for filling out the information, we will get in touch with you.