OTYS recruitment software

Řízení lidských zdrojů - HR oddělení

OTYS obsahuje nástroje, moduly a workflow, které podpoří všechny procesy týkající se vašeho firemního náboru. Rozumíme potřebám personálních oddělení a středního managementu.

OTYS využívají klienti z různých odvětví pro nábor kandidátů na volná místa

Široký záběr

Máme zkušenosti a klienty z různých oborů. Dovedeme software OTYS přizpůsobit podle vašich potřeb. Naši klienti se zabývají např. maloobchodem, zdravotnictvím, logistikou, dopravou, těžbou nerostných surovin, IT atd. Někteří jsou z vládního nebo i  neziskového sektoru. Náš záběr je široký a OTYS aplikace slouží v mnoha odvětvích.

OTYS generuje rekrutační analýzy a přehledy

Příležitosti díky měřitelnosti

S OTYS softwarem jsou všechny rekrutační aktivity měřitelné, a tak je každý problém ihned vidět. Např. se nemusí dostávat navrhovaní uchazeči skrze střední management, nebo jsou náklady na propagaci náboru vyšší, než je jejich návratnost. OTYS generuje rekrutační analýzy, které lze upravovat a posílat přehledy vedení firmy. Je to nástroj ke stálému zvyšování efektivity.

SEO optimalizované stránky a Actonomy a LinkedIn vyhledávání

Těžce obsaditelná místa

Pomocí propagačních nástrojů OTYS objevíte i těžce nalezitelné uchazeče. Je možné vytvořit SEO optimalizované stránky s konkrétními pozicemi nebo použít technologii Actonomy k maximálnímu využití vlastní databáze. OTYS LinkedIn manager vyhledá specifická klíčová slova a sestavíte si s ním vlastní zúžený výběr.

Hodnocení a odmítání uchazečů je rychlé. Kontakt skrze automatizované personalizované e-maiily

Třídění uchazečů

OTYS urychlí hodnocení a odmítání uchazečů. A to např. pomocí vyřazovacích otázek, které ukončí či pozastaví proces rekrutace u nevyhovujících uchazečů. Kontakt probíhá skrze automatizované, ale personalizované e-maily. Databáze mohou být naplněny potenciálními uchazeči, nebo jen těmi, které zrovna potřebujete.

Zajímají vás naše služby?

Rádi zodpovíme všechny vaše dotazy, případně se u vás osobně zastavíme a zdarma předvedeme náš produkt.

 

Kontaktujte nás

Copyright 2023 © Otys CZ   |  Omezení zodpovědnosti   |  Terms of agreement   |  Sitemap

Zajímají vás naše služby?

Kontaktujte nás