OTYS recruitment software

Nábor a výběr - staffing

Díky 15 letům zkušeností s vývojem softwaru pro výběrové a náborové agentury víme, co tyto společnosti potřebují. Mezi funkce našeho softwaru patří např. přehledné databáze kandidátů nebo moduly Kandidáti, Pozice a Přidělení.

Náborový marketing, SEO optimalizace, atraktivita webu

NÁBOROVÝ MARKETING: OPTIMÁLNÍ NALEZITELNOST

Webové stránky a nabídky pracovních míst musí vyčnívat, aby šly jednoduše najít. Při vytváření webů dbá OTYS na atraktivitu webu a SEO optimalizaci. V nabídce je i blogování, pořádání akcí, informování o novinkách nebo e-mailový modul, který jednoduše a efektivně oslovuje zákazníky a zájemce o práci.

Aktuální přehled o datech

PŘEHLED V REÁLNÉM ČASE

Dobrý a aktuální přehled o datech pomáhá dosáhnout vašich obchodních cílů. OTYS zobrazuje v reálném čase data o prodeji, potencionálních zákaznících i o prodejních prognózách a dalších informacích. Tyto data umí sám generovat.

Automatizace procesů šetří váš čas

ŠETŘÍME VÁŠ ČAS

OTYS software zvyšuje efektivitu práce. Standardizací a automatizací procesů lze s OTYS softwarem provádět více věcí na jedno kliknutí. Dalším nástrojem  je unikátní technologie vyhledávání. Ta dovede nalézt životopisy a externí zdroje pomocí zadaných specifických kritérií.

Reporty a outsourcing náborového procesu

OPTIMÁLNÍ SLUŽBY VAŠIM ZÁKAZNÍKŮM

Skrze OTYS můžete zasílat reporty svým klientům. Jednoduše díky nim získají přehled o výsledcích práce, kterou jste pro ně vykonali. Outsourcing náborového procesu (RPO) je jednou z možností, které s námi můžete nabídnout svým klientům.

Škálovatelnost: počet zákazníků, databáze klientů a obchodní potenciál může růst donekonečna

PODPORA PŘI VAŠEM RŮSTU: ŠKÁLOVATELNOST

S OTYS softwarem může počet vašich zákazníků, databáze kandidátů a celkový obchodní potenciál růst až donekonečna. Naše aplikace je vhodná pro malé firmy i pro nadnárodní korporace. S námi toho zvládnete mnohem více bez najímání dalších zaměstnanců a budete na růst perfektně připraveni.

Zajímají vás naše služby?

Rádi zodpovíme všechny vaše dotazy, případně se u vás osobně zastavíme a zdarma předvedeme náš produkt.

 

Kontaktujte nás

Copyright 2022 © Otys CZ   |  Omezení zodpovědnosti   |  Terms of agreement   |  Sitemap

Zajímají vás naše služby?

Kontaktujte nás